پروژه مهر مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم + نمونه صورتجلسه

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار

نمونه آماده پروژه مهر مدارس به همراه صورتجلسه پروژه مهر 98

پروژه مهر مدارس ایتدایی و متوسطه اول و دوم برای برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی جدید بسیار مورد اهمیت و ارزیابی ستاد اجرای پروژه مهر مدارس 98 قرار میگیرد و از نظره امتیاز دهی برای مدیران نیز حائز اهمیت می باشد چرا که اجرای موفق و با کیفیت و برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی برای دانش آموزان می تواند باعث ایجاد انگیزه و روحیه آنان شود . افراد در ستاد اجرای پروژه مهر برای تمامی اقدامات شما امتیاز در نظر گرفته اند ما به شما خواهیم گفت تا بتوانید به بهترین شکل ممکن این مراسم زیبای آغاز سال تحصیلی 98 را اجرا نمائید .

پروژه مهر 98

پیش دبستان های استان اردبیل" جشن غنجه ها "برگزار کردند

نوآموزان پیش دبستانی های شهر روانسربه همراه اولیاء و مربیان با برگزاری "جشن غنچه ها " پروژه مهر 99-98 را آغاز کردند .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش روانسر : در مراسمی که بصورت نمادین با شرکت نوآموزان عضو مراکز پیش دبستانی" صدف و رز" برگزار شد ، معاون آموزش و نو آوری مدیریت آموزش وپرورش شهرستان با تبریک آغاز سال تحصیلی و گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: در سال تحصیلی جدید بیش از 270کودک در 12کلاس درس در مراکز پیش دبستانی زیرنظر امور مشارکتهای مردمی آموزش وپرورش شهرستان روانسر آموزش های لازم را فرامی گیرند .

" محمد لقمان غفوری " افزود : اگر چه کودکان در خانواده آموزش های لازم را فرا می گیرند اما در پیش دبستانی ها کودکان ارتباطات وسیع تری دارند وبه رشد اجتماعی لازم دست می یابند وبرای ورود به مدرسه آماده می شوند .

غفوری  ضمن توصیه به والدین جهت آشنا نمودن دانش آموزان با مهارت های زندگی افزود :کودکانی که دوره پیش دبستانی را می گذرانند  در دبستان موفق تر ظاهر می شوند .

در ادامه این مراسم کودکان پیش دبستان های " صدف و رز" با اجرای سرود و دکلمه آغاز سال تحصیلی جدید را جشن گرفتند

مدارس ابتدایی در انتظار فریادهای شادی دانش آموزان در جشن شکوفه ها

در آستانه بهار تعلیم وتربیت و بازگشایی مدارس عوامل اجرایی دبستان هفده شهریور شهر شاهو آماده استقبال از دانش آموزان در اولین روز مدرسه هستند .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش روانسر : مدیر وعوامل اجرایی دبستان هفده شهریور و حضرت معصومه شهر شاهو با آماده نمودن فضای مدرسه در انتظار حضور دانش آموزان در اولین روز مدرسه هستند .

به گفته ی "رحمت رحیمی "مدیر دبستان هفده شهریور شهر شاهو در روز دوشنبه سی ویکم شهریور ماه " جشن شکوفه ها " با حضور اولیاء و مربیان و مسئولان آموزش و پرورش شهرستان روانسر برگزار و 40دانش آموز دختر و پسر کلاس اولی دبستان های 17شهریور و حضرت معصومه در این جشن فریاد شادی سرخواهند داد.

" رحیمی " افزود : با توجه به اینکه دبستان های 17شهریور و حضرت معصومه شهر شاهو در یک ساختمان و بصورت چرخشی فعالیت دارند جشن شکوفه ها را باهم برگزار می کنند وتلاش می کنیم جشن باشکوهی برای کلاس اولی ها برگزار کنیم  .

وی گفت: در روز اول مهر نیز مراسم بازگشایی مدارس برگزار با گرامی داشت هفته دفاع مقدس با نواختن " زنگ مدرسه " سال تحصیلی جدید آغاز می شود .

دانش آموزان دبستان استثنایی تلاش اردبیل آغاز سال تحصیلی را جشن گرفتند

در روز اول مهر ، دانش آموزان دبستان استثنایی تلاش روانسر یا همان " بهشتیان روی زمین "به همراه مدیر و مربیان تلاشگر مدرسه آغاز سال تحصیلی جدید را جشن گرفتند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش روانسر : در اولین روز ماه مهر، 44دانش آموز استثنایی به همراه والدین خود در محل دبستان تلاش در خیابان پاسداران شهر روانسر حاضر شدندتا باردیگر با کمک مربیان درس خواندن را آغاز کنند .

44 کودک معصوم ، به عبارتی شایسته تر ، "بهشتیان روی زمین" با دیدن فضای مدرسه فریاد هلهله وشادی سردادند و به اولیاء ومربیان نشان دادند که اول مهر هم برای آنان روز شادی ،بازی و تماشای کتاب ودفتر است .

امروز ،این کودکان معصوم در دیدار دوباره مربیان مدرسه ، که با همتی والا ،صبری فراوان و فقط برای رضای خدا و براساس وظیفه شغلی " معلم بودن " دستان این کودکان رابه محبت می گیرند غرق بوسه کردند .

معتصم حسینی مدیر دبستان استثنایی تلاش در گفتگو با روابط عمومی آموزش وپرورش روانسر گفت:در سال تحصیلی جدید در دبستان استثنایی تلاس روانسر  44دانش آموز در گروه های کم توان ذهنی ، نابینا و ناشنوا در سامانه الکترونیکی ثبت نام دانش آموزان " سناد" ثبت نام شده اند .

وی افزود : تمام تلاش عوامل اجرایی مدرسه ومربیان ایجاد فضایی مناسب برای یادگیری این کوکان معصوم است و علاوه براستفاده از وسایل آموزشی، یکی از کلاس های درس این دبستان دارای امکانات دیتا ی پخش فیلم ، رایانه و وسایل صوتی تصویری است .

حسيني گفت: همزمان با مدارس سراسر كشور در روز اول پروژه مهر 98 زنگ بازگشايي مدارس در دبستان تلاش روانسر بصدا در آمد و سال تحصيلي جديد آغاز شد .

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

" امان اله فرجی " مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید و تقارن آن با هفته دفاع مقدس را تبریک گفت .

پیام تبریک مدیر آموزش وپرورش روانسر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش روانسر ، متن پیام" فرجی " مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر خطاب به دانشوران، اندیشمندان ،اساتید و معلمان ارجمند ، اولیاء محترم دانش آموزان و هم چنین دانش پژوهان، دانشجویان و دانش آموزان عزیز بدین شرح است :

بسمه تعالی

الحمدلله الذی هدانا لهذا و ما کنا لنهتدی لو لا ان هدانا الله

   سپاس و ستایش وافر و بی حد پروردگاری را که بشر خاکی را به نور افلاکی علم و معرفت منور ساخت و دروازه های شناخت  را  به روی انسان ها گشود. سلام و صلوات الهی نثار وجود ذی وجود پیام آور رحمت و شفقت و ادب و تربیت و انسانیت که جهانیان را به وادی ارزشمند اخلاق و تعلیم و تربیت رهنمون شد و هم چنین سلام بر روان پاک شهدای مخلص که تعلیم دهندگان درس شرف و آزادگی اند و درود بر روان پاک امام شهدا .

    ماه زیبای مهر، یادآور خاطرات به یادماندنی روزهای ارزشمند تحصیل و ادب آموزی است و کمتر کسی هست که از آن دوران خاطراتی شیرین در ضمیرش نقش نبسته باشد.

 اینک که فرایند تعلیم و تربیت با آغاز ماه مهر به طور رسمی آغاز می شود و این روزها با هفته گرامیداشت دفاع مقدس مقارن گشته است با هماهنگی پرمعنا و بشکوهی مابین دفاع از ارزش های اسلامی و میهنی و مرزهای خاکی از جانبی و دفاع از دستاوردهای علمی و فرهنگی از سوی دیگر مواجه می شویم .

 این تقارن زیبا و این مناسبت های ارزنده را به حضور تمامی دانشوران، اندیشمندان ،اساتید و معلمان ارجمند ، اولیاء محترم دانش آموزان و هم چنین دانش پژوهان، دانشجویان و دانش آموزان گرانقدر تبریک عرض می نمایم و از پروردگار قلم و آگاهی ، سربلندی و بهروزی و توفیق  در مسیر پر فراز و نشیب تعلیم و تربیت را با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری و برنامه های دولت تدبیر و امید و به کارگرفتن تمام ظرفیت ها و استعدادهای موجود و بهره برداری بهینه از مشارکت های مردمی  برای همگان مسالت می نمایم .

                                                        امان اله فرجی              

                                مدیر آموزش و پرورش استان اردبیل

                                               سی ویکم شهریورماه 1398

نمونه صورتجلسه پروژه مهر مدارس 98

ما در سایت دبیران آنلاین نمونه آماده صورتجلسه پروژه مهر مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم را در فرمت فایل ورد و قابل ویرایش آماده ساخته ایم تا شما مدیران محترم مدارس سراتاسر ایران عزیزمان بتوانید به راحتی این فایل را دانلود و پروژه مهر 98 مدارس خود را به بالاترین کیفیت به اجرا در آورید

4 Jul 2019